Wybrany wątek opinii
Co to za życie, że się jedyne, co ma to wynajęte mieszkanie z TBS? Nazwę to wstydem.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Różni ludzie mają różne priorytety np chlanie i śpiewanie. Założę się że miejsc parkingowych będzie mało więc może by tak garaż podziemny zrobić dla przyszłych mieszkańców
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Wiesz orle że podziemne garaże to dodatkowe koszty?
A kto miałby to pokryć?
Nawet tam gdzie obecnie budują deweloperzy nie wszędzie taki "luksusus"występuje.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0