Wybrany wątek opinii

Co to za życie, że się jedyne, co ma to wynajęte mieszkanie z TBS? Nazwę to wstydem.
(2021.12.03)
Różni ludzie mają różne priorytety np chlanie i śpiewanie. Założę się że miejsc parkingowych będzie mało więc może by tak garaż podziemny zrobić dla przyszłych mieszkańców
(2021.12.03)
Wiesz orle że podziemne garaże to dodatkowe koszty? A kto miałby to pokryć? Nawet tam gdzie obecnie budują deweloperzy nie wszędzie taki "luksusus"występuje.
Bizda (2021.12.04)
Powrót do komentarzy