UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Różni ludzie mają różne priorytety np chlanie i śpiewanie. Założę się że miejsc parkingowych będzie mało więc może by tak garaż podziemny zrobić dla przyszłych mieszkańców


Anuluj