UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiesz orle że podziemne garaże to dodatkowe koszty? A kto miałby to pokryć? Nawet tam gdzie obecnie budują deweloperzy nie wszędzie taki "luksusus"występuje.

Bizda

Anuluj