UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiesz orle że podziemne garaże to dodatkowe koszty? A kto miałby to pokryć? Nawet tam gdzie obecnie budują deweloperzy nie wszędzie taki "luksusus"występuje.
Bizda
Wiesz orle że podziemne garaże to dodatkowe koszty? A kto miałby to pokryć? Nawet tam gdzie obecnie budują deweloperzy nie wszędzie taki "luksusus"występuje.
Bizda