UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie, jakiś lewak podstępnie doniósł. Po tylu latach nadal nie podoba im się, że ci ludzie przegonili kijem bolszewików. I dobrze - niech ich boli. .
W sedno
Pewnie, jakiś lewak podstępnie doniósł. Po tylu latach nadal nie podoba im się, że ci ludzie przegonili kijem bolszewików. I dobrze - niech ich boli. .
W sedno