UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie, jakiś lewak podstępnie doniósł. Po tylu latach nadal nie podoba im się, że ci ludzie przegonili kijem bolszewików. I dobrze - niech ich boli. .

W sedno

Anuluj