Wybrany wątek opinii

dlaczego na Wiejskiej zostawili jeden ze starych domów w miejscu na budowę tych TBSów? pozostałe wyburzyli a ostatni straszy dalej. .. ..
Fajun (2021.11.26)
@Fajun - za tydzień go wyburzą -
Sinuhe (2021.12.01)
Powrót do komentarzy