Wybrany wątek opinii
dlaczego na Wiejskiej zostawili jeden ze starych domów w miejscu na budowę tych TBSów? pozostałe wyburzyli a ostatni straszy dalej. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@Fajun - za tydzień go wyburzą -
Do moderacji
Odpowiedz
0
0