UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego na Wiejskiej zostawili jeden ze starych domów w miejscu na budowę tych TBSów? pozostałe wyburzyli a ostatni straszy dalej. .. ..

Fajun

Anuluj