UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg potrzebuje miliardów…fatalny stan torowisk, kiepski stan infrastruktury, kondycja taboru tramwajowo-autobusowej jest już legendarna. Do tego dochodzi absolutny brak nowych inwestorów…ale RADNI bardzo o to się starają, czego doskonałym przykładem jest zablokowanie inwestycji blokow przy królewieckiej i robotniczej. BRAWO RADNI!