UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg potrzebuje miliardów…fatalny stan torowisk, kiepski stan infrastruktury, kondycja taboru tramwajowo-autobusowej jest już legendarna. Do tego dochodzi absolutny brak nowych inwestorów…ale RADNI bardzo o to się starają, czego doskonałym przykładem jest zablokowanie inwestycji blokow przy królewieckiej i robotniczej. BRAWO RADNI!