UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Spacerując z "bombelkiem"po naszym "pięknym"mieście zauważyłem ile jest ruin i nie wykorzystanych posiadłości, np. niegdyś wojsko przy ulicy Lotniczej, teraz zwykła menelnia i pustostan, hotel arbiter, plastyk i również tereny przy starówce, w których przeznaczeniem są parkingi. .. to tylko nieliczne wymienione, które czekają na lepsze jutro. .. .niestety prawda jest taka, że żaden normalny inwestor nie będzie chciał ładować kasy w tak umierające miasto, absurdalne są również kroki "polityków"elbląskich, każdy widzi co się dzieje, a i tak dalej brną w to bagno. Czas włączyć myślenie bo może być za późno, chyba, że już jest. .. .
Dawid1