UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POwariowali. Zamiast budować wielopoziomowy garażowiec z prawdziwego zdarzenia przy Robotniczej/Bożego Ciała, to sprzedali patodeweloperowi tam działkę i teraz kombinują jak koń pod górę z mikrodziałkami na mikroparkingi, na archeologicznie nieprzebadanym gruncie Starówki w dodatku. Trzymcie mnie w pięciu, albo zawezwę tow. Kolińskiego, żeby gromił to niegospodarne ratuszowe nieudacznictwo, zaprawdę.
lubie.kefir