UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POwariowali. Zamiast budować wielopoziomowy garażowiec z prawdziwego zdarzenia przy Robotniczej/Bożego Ciała, to sprzedali patodeweloperowi tam działkę i teraz kombinują jak koń pod górę z mikrodziałkami na mikroparkingi, na archeologicznie nieprzebadanym gruncie Starówki w dodatku. Trzymcie mnie w pięciu, albo zawezwę tow. Kolińskiego, żeby gromił to niegospodarne ratuszowe nieudacznictwo, zaprawdę.

lubie.kefir