UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
POwariowali. Zamiast budować wielopoziomowy garażowiec z prawdziwego zdarzenia przy Robotniczej/Bożego Ciała, to sprzedali patodeweloperowi tam działkę i teraz kombinują jak koń pod górę z mikrodziałkami na mikroparkingi, na archeologicznie nieprzebadanym gruncie Starówki w dodatku. Trzymcie mnie w pięciu, albo zawezwę tow. Kolińskiego, żeby gromił to niegospodarne ratuszowe nieudacznictwo, zaprawdę.
lubie.kefir