UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mowa o Zalewie i Rzece Elblag, a na zdjeciu. .. Morze Bałtyckie. Czy tak redatkorom trudno załączyć zdjecie połudnowej strony przekopu?

Realista1

Anuluj