UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, a będzie i 7zł. Komu to przeszkadza? Czy ludzie wyszli na ulicę? Czy zrobili coś, żeby tego uniknąć? Nie. No to w czym problem?
PiesekLeszek
Bardzo dobrze, a będzie i 7zł. Komu to przeszkadza? Czy ludzie wyszli na ulicę? Czy zrobili coś, żeby tego uniknąć? Nie. No to w czym problem?
PiesekLeszek