UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, a będzie i 7zł. Komu to przeszkadza? Czy ludzie wyszli na ulicę? Czy zrobili coś, żeby tego uniknąć? Nie. No to w czym problem?

PiesekLeszek

Anuluj