UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo fajnie i merytorycznie. Prowadzący widać że znają Elbląg. Czuje że rzeka jest w dobrych rękach
Zatroskany
Bardzo fajnie i merytorycznie. Prowadzący widać że znają Elbląg. Czuje że rzeka jest w dobrych rękach
Zatroskany