Wybrany wątek opinii
Macie swoje 500 plus i inne programy socjalne. Jak ktoś zaproponuje to w innej formie np. ulg w podatkach to sam na nich zagłosuje. Przez patologiczną większość beneficjentów tych programów wszyscy muszą płacić więcej za wszystko. No zaraz coś mnie trafi.
Do moderacji
Odpowiedz
35
20
@Czaskowski - placisz bo tusek tak chcial /energia, paliwo/
Do moderacji
Odpowiedz
0
1