UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Macie swoje 500 plus i inne programy socjalne. Jak ktoś zaproponuje to w innej formie np. ulg w podatkach to sam na nich zagłosuje. Przez patologiczną większość beneficjentów tych programów wszyscy muszą płacić więcej za wszystko. No zaraz coś mnie trafi.

Czaskowski