UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że w Nowym Dworze Gd. zastanawiają się nad Mierzeją, w Elblągu inne problemy - otwarcie jadłodajni w szkole. ..

124

Anuluj