UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że w Nowym Dworze Gd. zastanawiają się nad Mierzeją, w Elblągu inne problemy - otwarcie jadłodajni w szkole. ..
124
Dobrze, że w Nowym Dworze Gd. zastanawiają się nad Mierzeją, w Elblągu inne problemy - otwarcie jadłodajni w szkole. ..
124