UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EPEC i farma fotowoltaiczna!!! Istna komedia, a kto zapłaci za inwestycje i dzierżawę - odpowiem mieszkańcy w taryfie za ciepło!

Pvpvpvpv

Anuluj