UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
EPEC i farma fotowoltaiczna!!! Istna komedia, a kto zapłaci za inwestycje i dzierżawę - odpowiem mieszkańcy w taryfie za ciepło!
Pvpvpvpv
EPEC i farma fotowoltaiczna!!! Istna komedia, a kto zapłaci za inwestycje i dzierżawę - odpowiem mieszkańcy w taryfie za ciepło!
Pvpvpvpv