UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nieprawdopodobne, żeby robić inwestycje za kilka miliardów złotych i nie mieć 117 milionów na narzędzie do pogłębiania. Kilka dni temu słyszałem, że rząd stać na płacenie dziennej kary w wysokości 500 tys. euro za kopalnię bo Polska jest bogata a tu takie grosze i nie ma. Wstyd.
Cz