UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nieprawdopodobne, żeby robić inwestycje za kilka miliardów złotych i nie mieć 117 milionów na narzędzie do pogłębiania. Kilka dni temu słyszałem, że rząd stać na płacenie dziennej kary w wysokości 500 tys. euro za kopalnię bo Polska jest bogata a tu takie grosze i nie ma. Wstyd.
Cz