UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Chyba nie widziałeś portu w gdańsku. Tam port to jest wielkości Elbląga, nie wiem gdzie ty chcesz takie statki u nas :D
@TeofilSkorupa - Chyba nie widziałeś portu w gdańsku. Tam port to jest wielkości Elbląga, nie wiem gdzie ty chcesz takie statki u nas :D