UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Chyba nie widziałeś portu w gdańsku. Tam port to jest wielkości Elbląga, nie wiem gdzie ty chcesz takie statki u nas :D


Anuluj