UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - tylko na tyle ciebie chłopcze stać na prześmiewcze, szyderskie wpisy ? Wystarczy jak stworzy w Elblągu i okolicach 200 - 300 miejsc pracy to będzie sukcesem na Elbląg który został zapomniany przez wszystkie ekipy które rządziły RP od początku lat '90.


Anuluj