UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a miasto dozna niesamowitego rozwoju gospodarczego i ekonomicznego. To wszystko zasługa naszego Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego który był pomysłodawcą i ojcem tego wspaniałego dzieła.

TeofilSkorupa