UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblążanie pytają posłanki Farlej CO LEWICA ZROBIŁA DLA ELBLĄGA PRZEZ ostatnie 30 lat ! ! !===> najwyższe bezrobocie w kraju odpływ młodych mieszkańców mających budować przyszłość miasta i zapaść gospodarczo społeczną !!! SAME SUKCESY niczym OKUPANT !