UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblążanie pytają posłanki Farlej CO LEWICA ZROBIŁA DLA ELBLĄGA PRZEZ ostatnie 30 lat ! ! !===> najwyższe bezrobocie w kraju odpływ młodych mieszkańców mających budować przyszłość miasta i zapaść gospodarczo społeczną !!! SAME SUKCESY niczym OKUPANT !