Wybrany wątek opinii
No właśnie - Głos Wybrzeża, a nie jakaś Gazeta Olsztyńska. Ciekawe czemu skoro wmawiają nam, że jesteśmy "odwieczną Warmią i Mazurami"? :)
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Do moderacji
Odpowiedz
10
6