Wybrany wątek opinii

No właśnie - Głos Wybrzeża, a nie jakaś Gazeta Olsztyńska. Ciekawe czemu skoro wmawiają nam, że jesteśmy "odwieczną Warmią i Mazurami"? :)
Do_pomorskiego (2021.07.25)
@Do_pomorskiego - Bo za komuny prawdę pisali:)Tylko reakcyjny element i styropianowa łobuzerka opłacana przez wiadome siły jątrzyła, psuła instalacje służące oświecaniu społeczeństwa i sypała piasek w tryby, zaś naiwne społeczeństwo tej propagandzie uwierzyło i teraz macie/mamy; Elblag w Olsztynie, zaś w ratuszu. .. aspołeczne neoliberały;
RobertKoliński (2021.07.25)
Powrót do komentarzy