UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie - Głos Wybrzeża, a nie jakaś Gazeta Olsztyńska. Ciekawe czemu skoro wmawiają nam, że jesteśmy "odwieczną Warmią i Mazurami"? :)
Do_pomorskiego
No właśnie - Głos Wybrzeża, a nie jakaś Gazeta Olsztyńska. Ciekawe czemu skoro wmawiają nam, że jesteśmy "odwieczną Warmią i Mazurami"? :)
Do_pomorskiego