UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie - Głos Wybrzeża, a nie jakaś Gazeta Olsztyńska. Ciekawe czemu skoro wmawiają nam, że jesteśmy "odwieczną Warmią i Mazurami"? :)

Do_pomorskiego

Anuluj