UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam od początku powinny powstawać mieszkania z panorama na miasto. Ten park fabryk to najgorsze, co mogli tam wymyślić!
Tam od początku powinny powstawać mieszkania z panorama na miasto. Ten park fabryk to najgorsze, co mogli tam wymyślić!