Brawo prezydent I urzędnicy. Budować I jeszcze raz budować. Ta droga jest nam potrzebna. Jurek z Fałata
Brawo prezydent I urzędnicy. Budować I jeszcze raz budować. Ta droga jest nam potrzebna.