Wybrany wątek opinii
Wszystkim sfrustrowanym komentatorom nie na temat, wszelkiej maści teofilom dedykuję cytat umieszczony jakiś czas temu na jednym z elbląskich portali społecznościowych – „ Kiedyś, jak nie było internetu, to tylko rodzina wiedziała że ktoś jest idiotą – teraz wiedzą to wszyscy” – A tak swoją drogą, to bardzo się dziwię Redakcji portEl-u że tego typu „komentarze-wypociny” (bezmyślna mowa – to bełkot)nie na temat są przez nią tolerowane i nie są usuwane. I nie chodzi mi tu w tych przypadkach o jakąkolwiek cenzurę. „ … to ciągłe gadanie … jest już więcej niż irytujące” – cytat z komentarza Historia to nauka.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Myślenie ciągle ma przyszło - Dziwi mnie bardzo że człowiek który nawet nie zna autora cytatu który przytacza a tak nawiasem mówiąc nieudolnej jego parafrazy, uważa się za godnego cenzurowania i oceny kondycji intelektualnej autorów innych wypowiedzi. Przy tego typu zabiegach istnieje zawsze spore ryzyko, że to głupszy oceniał będzie mądrzejszego. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@TeofilSkorupa - Czy już podziękowałeś modlitwą i ofiarą panu Bogu za braci Kaczyńskich ? !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0