UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkim sfrustrowanym komentatorom nie na temat, wszelkiej maści teofilom dedykuję cytat umieszczony jakiś czas temu na jednym z elbląskich portali społecznościowych – „ Kiedyś, jak nie było internetu, to tylko rodzina wiedziała że ktoś jest idiotą – teraz wiedzą to wszyscy” – A tak swoją drogą, to bardzo się dziwię Redakcji portEl-u że tego typu „komentarze-wypociny” (bezmyślna mowa – to bełkot)nie na temat są przez nią tolerowane i nie są usuwane. I nie chodzi mi tu w tych przypadkach o jakąkolwiek cenzurę. „ … to ciągłe gadanie … jest już więcej niż irytujące” – cytat z komentarza Historia to nauka.
Myślenie ciągle ma przyszło