UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkim sfrustrowanym komentatorom nie na temat, wszelkiej maści teofilom dedykuję cytat umieszczony jakiś czas temu na jednym z elbląskich portali społecznościowych – „ Kiedyś, jak nie było internetu, to tylko rodzina wiedziała że ktoś jest idiotą – teraz wiedzą to wszyscy” – A tak swoją drogą, to bardzo się dziwię Redakcji portEl-u że tego typu „komentarze-wypociny” (bezmyślna mowa – to bełkot)nie na temat są przez nią tolerowane i nie są usuwane. I nie chodzi mi tu w tych przypadkach o jakąkolwiek cenzurę. „ … to ciągłe gadanie … jest już więcej niż irytujące” – cytat z komentarza Historia to nauka.

Myślenie ciągle ma przyszło

Anuluj