Wybrany wątek opinii
Za Niemca Elbling to było prawdziwe miasto bo po 1945 r to parodia miasta nie mówiąc już o latach po upadku komunizmu !!!!! Od wielu wielu lat z miasta z możliwościami zrobiono mieścininę zabitą dechami z bandą darmozjadów zwaną władzami miasta !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@Smutny Polak - To prawda
Do moderacji
Odpowiedz
2
0