Wybrany wątek opinii

Za Niemca Elbling to było prawdziwe miasto bo po 1945 r to parodia miasta nie mówiąc już o latach po upadku komunizmu !!!!! Od wielu wielu lat z miasta z możliwościami zrobiono mieścininę zabitą dechami z bandą darmozjadów zwaną władzami miasta !!!!
Smutny Polak (2021.06.19)
@Smutny Polak - To prawda
(2021.06.20)
Powrót do komentarzy