UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za Niemca Elbling to było prawdziwe miasto bo po 1945 r to parodia miasta nie mówiąc już o latach po upadku komunizmu !!!!! Od wielu wielu lat z miasta z możliwościami zrobiono mieścininę zabitą dechami z bandą darmozjadów zwaną władzami miasta !!!!

Smutny Polak

Anuluj