UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za Niemca Elbling to było prawdziwe miasto bo po 1945 r to parodia miasta nie mówiąc już o latach po upadku komunizmu !!!!! Od wielu wielu lat z miasta z możliwościami zrobiono mieścininę zabitą dechami z bandą darmozjadów zwaną władzami miasta !!!!
Smutny Polak