UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze I miejace kaczek jest na Źoliborzu, ale w Elblagu tez je mamy, o wiele lepiej niz bysmy mieli je miec w Fatherlandzie - lepsza kaczka jak rudy Donald, no ale jak sie wzieli za te pomoc urzednicy, to wiadomo jak bedzie, prawie tak samo jak ich interesuje port w Elblagu. Dziwne ze nasz kaczorek jeszcze ich tam trzyma, oj przdaloby sie gruntownie przewietrzyc ten nasz ratusz

Wicher..

Anuluj