Wybrany wątek opinii

Niesamowite! Ziemia w miastach drożeje, kapitalisty hajs majo i raźno becalujo, a elbląscy włodarze wyprzedają rodowe srebra i np. pozbywają się dworca Elbląg-Zdrój wraz z całym terenem. Czary jakieś. No kto to mógł przewidzieć?!:)I za ile tam poszedł cały nasz zdrojowy majdan, bo zapomniałem? Czy wiadomo już też może - bo jak akurat pamiętamy, kapitalista-nabywca miał się wtedy grubo zastanowić co z tym nabytkiem zrobić - jakie są efekty ponad 2-letniego już dumania kapitału nad przyszłością tego przejętego od miasta po zaskakująco korzystnej cenie terenu i czy za tymi przemyśleniami pójdą w końcu jakieś ew. konkrety?
lubie.kefir (2021.02.08)
@lubie.kefir - Przypomnij za ile sprzedali.
(2021.02.08)
"Sprzeciw na nic się zdał. Budynek byłego dworca Elbląg-Zdrój wraz z terenem o powierzchni 1,4 tys. m kw. został dziś (16 grudnia)zlicytowany za 610 tys. zł. Miastu już za pierwszym podejściem udało się znaleźć nabywcę dawnego dworca Elbląg-Zdrój wraz z działką o powierzchni 1,4 tys. m kw. Dziś, 16 grudnia (2019), w Ratuszu odbył się przetarg na zbycie nieruchomości, w którym wzięło udział troje chętnych. Ostatecznie zlicytowano ją za 610 tys. zł - cena wywoławcza wynosiła ponad 401 tys. zł. Teraz pozostało jedynie podpisanie umowy z nabywcą. Przyszły właściciel nie chce zdradzać swoich planów względem zakupionego obiektu i działki. Przekonuje, w co aż trudno uwierzyć, że nie ma jeszcze pomysłu na to, co z nimi zrobi. "
lubie.kefir (2021.02.08)
@lubie.kefir - koliński, najlepiej jakby wam czerwonej zarazie dali za darmo, jak to robiły czerwonuchy po 45,prawda?
kreciol (2021.02.08)
@lubie.kefir - Ziemia jeść nie woła. Jachty zaś same się nie zarobią;
RobertKoliński (2021.02.08)
@lubie.kefir - Takie srebra rodowe jaki ród. .. jeśli Elbląg Zdrój zaliczasz miły człowieku do rodowych sreber to GM pragnie pogratulować poczucia humoru. ..
GłębokaMyśl (2021.02.08)
@lubie.kefir - na OLX jest do sprzedania za 1,4 mln zł cos kolo tego
invest (2021.02.09)
@RobertKoliński - Weź się w końcu do roboty. Spamujesz tylko na tym Portelu zamiast pracować i żyjesz na koszt państwa. Typowy socjalista/komunista - rączki do pracy krótkie, ale żeby sięgać po czyjeś to już długie macki jak ośmiornica.
(2021.02.12)
Powrót do komentarzy