Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
28
12
@lubie.kefir - Przypomnij za ile sprzedali.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
@lubie.kefir - koliński, najlepiej jakby wam czerwonej zarazie dali za darmo, jak to robiły czerwonuchy po 45,prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
Do moderacji
Odpowiedz
7
17
@lubie.kefir - Takie srebra rodowe jaki ród. .. jeśli Elbląg Zdrój zaliczasz miły człowieku do rodowych sreber to GM pragnie pogratulować poczucia humoru. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@lubie.kefir - na OLX jest do sprzedania za 1,4 mln zł cos kolo tego
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@RobertKoliński - Weź się w końcu do roboty. Spamujesz tylko na tym Portelu zamiast pracować i żyjesz na koszt państwa. Typowy socjalista/komunista - rączki do pracy krótkie, ale żeby sięgać po czyjeś to już długie macki jak ośmiornica.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0