UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niesamowite! Ziemia w miastach drożeje, kapitalisty hajs majo i raźno becalujo, a elbląscy włodarze wyprzedają rodowe srebra i np. pozbywają się dworca Elbląg-Zdrój wraz z całym terenem. Czary jakieś. No kto to mógł przewidzieć?!:)I za ile tam poszedł cały nasz zdrojowy majdan, bo zapomniałem? Czy wiadomo już też może - bo jak akurat pamiętamy, kapitalista-nabywca miał się wtedy grubo zastanowić co z tym nabytkiem zrobić - jakie są efekty ponad 2-letniego już dumania kapitału nad przyszłością tego przejętego od miasta po zaskakująco korzystnej cenie terenu i czy za tymi przemyśleniami pójdą w końcu jakieś ew. konkrety?
lubie.kefir