UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Sprzeciw na nic się zdał. Budynek byłego dworca Elbląg-Zdrój wraz z terenem o powierzchni 1,4 tys. m kw. został dziś (16 grudnia)zlicytowany za 610 tys. zł. Miastu już za pierwszym podejściem udało się znaleźć nabywcę dawnego dworca Elbląg-Zdrój wraz z działką o powierzchni 1,4 tys. m kw. Dziś, 16 grudnia (2019), w Ratuszu odbył się przetarg na zbycie nieruchomości, w którym wzięło udział troje chętnych. Ostatecznie zlicytowano ją za 610 tys. zł - cena wywoławcza wynosiła ponad 401 tys. zł. Teraz pozostało jedynie podpisanie umowy z nabywcą. Przyszły właściciel nie chce zdradzać swoich planów względem zakupionego obiektu i działki. Przekonuje, w co aż trudno uwierzyć, że nie ma jeszcze pomysłu na to, co z nimi zrobi. "
lubie.kefir