Wybrany wątek opinii
Przy obecnych możliwościach finansowania inwestycji powinna być opera w Elblągu. co wyzcie z tego miasta zrobili.
Do moderacji
Odpowiedz
16
9
A kto by do tej opery chodził, może trochę starszych ludzi, może trochę młodszych bardziej z kulturą obytych, w Elblągu opera? Kupa śmiechu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
17