Wybrany wątek opinii

Przy obecnych możliwościach finansowania inwestycji powinna być opera w Elblągu. co wyzcie z tego miasta zrobili.
(2021.01.30)
A kto by do tej opery chodził, może trochę starszych ludzi, może trochę młodszych bardziej z kulturą obytych, w Elblągu opera? Kupa śmiechu. ..
mkt (2021.01.30)
Powrót do komentarzy