UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto by do tej opery chodził, może trochę starszych ludzi, może trochę młodszych bardziej z kulturą obytych, w Elblągu opera? Kupa śmiechu. ..
mkt
A kto by do tej opery chodził, może trochę starszych ludzi, może trochę młodszych bardziej z kulturą obytych, w Elblągu opera? Kupa śmiechu. ..
mkt