UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy obecnych możliwościach finansowania inwestycji powinna być opera w Elblągu. co wyzcie z tego miasta zrobili.
Przy obecnych możliwościach finansowania inwestycji powinna być opera w Elblągu. co wyzcie z tego miasta zrobili.