UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z niepoprawnym kierunkiem na tablicach autobusów? Wczoraj widziałem 11 jadącą z Ogólnej do Nowakowa z ustawionym kierunkiem "Ogólna". W innych miastach takie rzeczy są niedopuszczalne, w Elbląg zaś nagminne.