UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z niepoprawnym kierunkiem na tablicach autobusów? Wczoraj widziałem 11 jadącą z Ogólnej do Nowakowa z ustawionym kierunkiem "Ogólna". W innych miastach takie rzeczy są niedopuszczalne, w Elbląg zaś nagminne.


Anuluj