UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z niepoprawnym kierunkiem na tablicach autobusów? Wczoraj widziałem 11 jadącą z Ogólnej do Nowakowa z ustawionym kierunkiem "Ogólna". W innych miastach takie rzeczy są niedopuszczalne, w Elbląg zaś nagminne.