UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś narzekano na śliską treblinkę na Królewieckiej. Natomiast teraz mamy na tej wojskowej ulicy dziurawe chodniki fachowo zwane treplinką. Wstyd
Zizu77
Kiedyś narzekano na śliską treblinkę na Królewieckiej. Natomiast teraz mamy na tej wojskowej ulicy dziurawe chodniki fachowo zwane treplinką. Wstyd
Zizu77