UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś narzekano na śliską treblinkę na Królewieckiej. Natomiast teraz mamy na tej wojskowej ulicy dziurawe chodniki fachowo zwane treplinką. Wstyd

Zizu77

Anuluj