UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kreciol - Kreciolek, najpierw wszystko ladnie odgruzowalim, wybudowalim wiele nowych kamienic i tych blokowisk jak na Zawadzie, zebys mial gdzie mieszkac, pracowalim jak te mrowki, bo mowili nam, ze za komuny i tak wszystko bedzie nasze, a skąd moglim wiedziec, ze przyjdzie Unia i to co miaĺo byc nasze rozdrapali inni i postawili Biedronki, zebysmy z glodu nie umarli. Ty pewnie teraz juz nie mieszkasz na Zawadzie, bo se w tym dobrobycie postawileś niezłą chałupe, ja juz jestem na emeryturze i dajcie mi spokoj z tą komuną jak sie urodzilem to ona juz byla, teraz mowią ze jej juz nie ma, a ja ją wszedzie widze. .w urzedzie, w policji to samo jest w rzadzie. Ach szkoda gadac styropian sie wszedzie sypie.

Stary Jemga.