UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeciez Elbląg to jedna wielka menelownia z dzikusami z okolicznych wsi, wiec bezdomny pod oknem mi różnicy nie robi XD
Gosc7373
Przeciez Elbląg to jedna wielka menelownia z dzikusami z okolicznych wsi, wiec bezdomny pod oknem mi różnicy nie robi XD
Gosc7373