UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeciez Elbląg to jedna wielka menelownia z dzikusami z okolicznych wsi, wiec bezdomny pod oknem mi różnicy nie robi XD

Gosc7373

Anuluj