UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Straż Miejsko-wiejska ----Oni umieją tylko blokady na koła zakładać, (ALE TYLKO NA STARÓWCE)!. Straż Miejsko-wiejska-potrafi żulików w "wielkomiejskich"parkach skasować nieściągalnymi mandatami ! Ich interwencje proszą się o pomstę do nieba! Mieli być służbą odciążającą policję, a zajmują się wypisywaniem mandatów bezdomnym i jeszcze innym (nieściągalnym "elementom "tego zapyziałego miastka jakim jest ELBLĄŻKOWO od 20-tu kilku lat.