Wybrany wątek opinii
a dlaczego leniwce ze straży miejskiej nic nie robią jak leci dym śmierdzący na Górnośląskiej i Traugutta, ale jadą sobie wygodnie w swoim nowym terenowym autku i udaja że nic nie widzą, czy zabierzecie się w końcu do roboty!
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
Twoje niedoczekanie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
napisał to bezrobotny
Do moderacji
Odpowiedz
1
0