Wybrany wątek opinii

a dlaczego leniwce ze straży miejskiej nic nie robią jak leci dym śmierdzący na Górnośląskiej i Traugutta, ale jadą sobie wygodnie w swoim nowym terenowym autku i udaja że nic nie widzą, czy zabierzecie się w końcu do roboty!
(2020.10.29)
Twoje niedoczekanie. ..
(2020.10.29)
napisał to bezrobotny
gajowy Marek (2020.10.30)
Powrót do komentarzy