UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dlaczego leniwce ze straży miejskiej nic nie robią jak leci dym śmierdzący na Górnośląskiej i Traugutta, ale jadą sobie wygodnie w swoim nowym terenowym autku i udaja że nic nie widzą, czy zabierzecie się w końcu do roboty!