UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a dlaczego leniwce ze straży miejskiej nic nie robią jak leci dym śmierdzący na Górnośląskiej i Traugutta, ale jadą sobie wygodnie w swoim nowym terenowym autku i udaja że nic nie widzą, czy zabierzecie się w końcu do roboty!


Anuluj